Szkoły podstawowe pomorskie - powrót do serwisu
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Zespole Kształcenia i Wychowania
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Kard. St. Wyszyńskiego w Lubichowie
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Księdza Senatora Feliksa Bolta w Barłożnie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliusza Słowackiego
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kaliskach
Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Kiszewie
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Gabriela Narutowicza
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Tczewie
Szkoła Podstawowa
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łebie
Szkoła Podstawowa im. Alojzego Nagla w Nowym Dworze Wejherowskim
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
Szkoła Podstawowa im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Wiślinie
Szkoła Podstawowa im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Stężycy
Szkoła Podstawowa im. Franciszka Jujki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Starym Targu
Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Wybickiego
Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Wybickiego w Gostkowie
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dzierżążnie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pała II nr 1 w Pelplinie w Zespole Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołubiu
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego
Szkoła Podstawowa im. Juliusza Kraziewicza w Szymbarku
Szkoła Podstawowa im. Kadm. Wł.Steyera w Krokowej
Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Peplińskiego w Kamienicy Szlacheckiej
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Tkaczyka w Brodnicy Górnej
Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Sobisza
Szkoła Podstawowa im. Księdza w Zespole Szkół w Borowym Młynie
Szkoła Podstawowa im. Kunegundy Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich
Szkoła Podstawowa im. Lotników Morskich w Siemirowicach
Szkoła Podstawowa im. Lotników Wojska Polskiego w Osiecznej
Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Pucku
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niezabyszewie Z Filią w Rekowie
Szkoła Podstawowa im. Marynarki Wojennej Rp w Ostaszewie
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Bolszewie
Szkoła Podstawowa im. Mjr Henryka Sucharskiego w Szemudzie
Szkoła Podstawowa im. Mjr. Henryka Sucharskiego w Gościcinie
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Pomorza Gdańskiego w Miłobądzu
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Wiślince
Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Maszewie Lęborskim
Szkoła Podstawowa im. Por. Jana Penconka w Gowinie
Szkoła Podstawowa im. Ppor. Tadeusza Bielaka w Kępicach
Szkoła Podstawowa im. Spadochroniarzy Wojska Polskiego w Szlachcie
Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dębnicy Kaszubskiej
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sobowidzu
Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego
Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Zespole Szkół w Lipnicy
Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy i Armii Wojska Polskiego w Koczale
Szkoła Podstawowa Imienia Franciszka Tredera w Borzestowie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Floriana Ceynowy w Sierakowicach
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Brusach
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kapitana Leonida Teligi
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miastku
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Przyjaciół Ziemi
Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Rydzkowskiego
Szkoła Podstawowa nr 10 w Rumi im. Jana Brzechwy
Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Płk. w Tczewie
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika w Tczewie
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bronisława Malinowskiego
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Miastku
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kmdra Bolesława Romanowskiego w Ustce
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kontradmirała Włodzimierza Steyera
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Maksymiliana Golisza w Sztumie
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mjr. Henryka Sucharskiego w Kwidzynie
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wincentego Pola w Nowym Stawie
Szkoła Podstawowa nr 2 Prabuty
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 3 im. 2 Pułku Nocnych Bombowców "Kraków" w Malborku
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Fr. Sędzickiego w Kościerzynie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Matejki w Pruszczu Gdańskim
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Kwidzynie
Szkoła Podstawowa nr 5
Szkoła Podstawowa nr 5 Im Mjr Henryka Sucharskiego w Bytowie
Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. Mickiewicza w Tczewie
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Aleksandra Majkowskiego w Kartuzach
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Drzeżdżona w Redzie
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandra Majkowskiego w Rumi
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II w Redzie
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Stanisława Staszica
Szkoła Podstawowa nr 8
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Malborku
Szkoła Podstawowa nr 8 im. św. Wojciecha w Tczewie
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Wybickiego
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Kazimierza Jagiellończyka w Malborku
Szkoła Podstawowa w Liniewie
Szkoła Podstawowa w Lubiszewie
Szkoła Podstawowa w Mirachowie
Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy im. Generała Władysława Andersa
Szkoła Podstawowa w Siemianicach
Szkoła Podstawowa w Starym Dzierzgoniu
Szkoła Podstawowa w Tuchomiu
Szkoła Podstawowa w Wąglikowicach
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Józefa Czyżewskiego w Opaleniu
Zespół Kształcenia i Wychowania w Dziemianach - Szkoła Podstawowa
Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Swarożynie
Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
Zespół Szkół Publicznych w Skórczu Publiczna Szkoła Podstawowa im. Franciszka Schornaka
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łęgu
Zespół Szkół w Lipuszu - Szkoła Podstawowa
Zespół Szkół w Stegnie - Szkoła Podstawowa w Stegnie im. i Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte
Zespół Szkół w Subkowach - Szkoła Podstawowa im. Leonida Teligi w Subkowach